Ahoj, jmenuju se Luboš Vrána a jsem ze Strakonic. Natáčím a tvořím svatební videa. A mimochodem mě to hodně baví. Na svatbě se snažím působit nenápadně, abych nenarušoval atmosféru tohoto jedinečného a neopakovatelného dne.

Pokud už jste viděli moje videa, líbí se Vám a chtěli byste mít také takové, není nic jednoduššího, než mi napsat. Zjistím, jestli mám ještě váš termín volný a pokud ano, pošlu vám bližší informace a ceník. Můžu vám i doporučit osvědčené fotografy, DJe a jiné svatební dodavatele. Když si plácneme, sepíšeme spolu smlouvu (abyste měli jistotu, že s vámi počítám), poprosím o zálohu (abych měl jistotu, že se mnou počítáte) a rezervace termínu tím bude hotová.

Můžeme si dát i osobní schůzku, abysme se blíž poznali a vy jste neměli na svatbě úplně cizího člověka. Ta ale není podmínkou, záleží jenom na vás. Zhruba týden před tím než vše vypukne, od Vás ještě vyzjistím informace ohledně finálního harmonogramu, vašich případných přání a tak podobně.

A je to tady. Váš svatební den. Já vše mým okem a pohledem kamery zdokumentuju. Používám dvě kamery, takže v případě jakéhokoliv problému (jasně že žádný nenastane) mám vždy v záloze případnou náhradu. Pro ještě lepší prožitek z videa zaznamenám důležité části, jako je obřad, sliby novomanželů, proslovy svědků a rodičů v podobě samostatného zvukového záznamu. K tomu používám klopový mikrofon a zvukové záznamové zařízení.

Po příjezdu domů všechen materiál zazálohuji na dvě na sebe nezávislá místa. Potom opravdu klidně spím. Následující dny věnuji výběru hudby podle atmosféry a stylu svatby. Video je třeba vhodně poskládat, sestřihat, vše je třeba barevně a zvukově upravit. Tuto část, u které vy se mnou nejste, s vámi trávím opravdu hodně dní a tady se stáváte doslova členy naší rodiny. 😊 A teď zase vážně. Klip odevzdávám do měsíce, většinou dřív. Ještě pred odevzdáním klipu vás požádám o doplatek ceny. Pokud si vyberete i delší film, ten odevzdávám dle vytíženosti, zatím vždy do měsíce od svatby. Navíc vaše video dostanete na stylovém USB Flash disku v neméně stylovém (a opravdu krásném) bookletu.

Tak co, půjdeme do toho společně?