lucie & martin

Jedna velká párty zakončená koupelí v bazénu. To byla tahle svatba Lucky a Martina na Statku Újezd poblíž Klatov. Všichni se náramně bavili a slavili až do čtyř do rána. Děkujit za skvělou spolupráci duu Dva za foťákem, jehož pánská polovina, jak můžete ve videu vidět, si zavzpomínala na své fotbalové mládí. Hlavičky dobrý… 

Přehrát video

eliška & lukáš

Jsem opravdu rád, když se ke mně „vracíte“…
Elišku s Lukášem jsem poznal loni na svatbě jejich kamarádů. Věčně veselá a usměvavá Eliška stála v pravou chvíli na správném místě (prý s nevěstou ani moc netrénovaly, kdo tomu věří, že jo) a kytku chytila. A ono to vážně funguje, za rok už stála s Lukášem před oltářem i ona. A já s kamerou byl zase u toho. Hodně štěstí a díky že vás mám.
Přehrát video

veru & míra

Nádherné prostředí Penzionu a Restaurace U Zámku v Pluhově Žďáru si pro své ano vybrali Veru s Mírou. Mimo mé maličkosti jim zdatně sekundovali a nádherné momentky zvěčnili Anička s Martinem, jinak taky Dva za foťákem. Jak jim za spolupráci, tak novomanželům za důvěru, bych chtěl tímto poděkovat.

Přehrát video

lucie & david

Na svatbu do Resortu Mlýn Černovice jsem se těšil. A zároveň jsem se bál abych se při obřadu nedobrovolně vykoupal… Nakonec ale všechno dobře dopadl. Svatba se vydařila, ženich s nevěstou si řekli to své ANO. Poděkování  za skvělou spolupráci patří skvělé fotografce a parťačce Verče Martinové.
Přehrát video

lenka & petr

Svatba dvou úžasných lidiček, kteří se od sebe ne a ne odlepit. A vůbec, celá svatba tak hezky plynula. Vše na jednom místě (vřele doporučuji), Statek paní Lucie (vřele doporučuji), emotivní proslovy, perfektní spolupráce s fotící Lenkou Drápalovou (vřele doporučuji) a DJ Vráťou Tondrem (vřele doporučuji).
Přehrát video

peťule & martin

Zažil někdo z vás Boží svatbu? Já jo. To je tak, když se ženich jmenuje Božík a nevěsta je z Andělic, nemůže být svatba jiná, než prostě Boží… A ještě teda byla krásná a pohodová. Konec hlášení.
Přehrát video

veru & honza

Užijte si pět minut lásky Veru a Honzy. Nádherná svatba se konala v Resortu Green Valley.
V horkém dni vše nafotila Gábina Valentová. O zábavu a kvalitní hudbu se postaral Dj Sunface. Všem děkuji za spolupráci. Bylo to fajn…
Přehrát video

ivet & petr

V okolí Kašperských Hor se nevyskytuje pouze krásná šumavská příroda. Ale také krásní lidé. Mají se rádi, svatbujou, tančí, slaví a tak. A na jedné takové slávě jsem byl i já. Tak koukněte.
Přehrát video